0

משלוח מתנה ליום הולדת: רעיונות שווים


משלוח מתנה ליום הולדתמי מאיתנו לא נוהג להזמין מוצרים שונים, כדי להפוך את החיים ליותר קלים. אבל מעכשיו, הזמנות זה לא רק פיצה או אוכל ממסעדה. באתר של גליה זיו תוכלו למצוא שפע של רעיונות שווים לרגעים שונים בחיים. בין היתר תוכלו למצוא רעיונות לטובת משלוח מתנה ליום הולדת. אז למה לא להפתיע מישהו או מישהי שיקרים מאוד ללבכם. מגוון אופציות למשלוחים ליום הולדת אצל Enjoy-ziv

מתנה פורחת ומסר אוהב 

אם אתם רוצים להעביר מסר של אהבה או מסר של שגשוג והצלחה, מה יותר טבעי מאשר צמחים ירוקים ופרחים מדהימים. משלוח מתנה ליום הולדת, של פרחים יפים, יכול להגיע בתוך כד מרהיב עין או בתוך עציץ חביב. זוהי מתנה שיכולה להתאים לבת הזוג, לאחות, לחברה, לאימא היקרה. מצרפים מסר אוהב או ברכה מושקעת ולא צריך יותר – כך עושים למישהו מאוד נעים על הלב. 

המון ממתקים במארז לבבות 

יום הולדת זו הזדמנות לומר למישהו או למישהו שעבורכם, הם הכי מתוקים בעולם. ואפשר לומר להם, בעזרת מתנה מתוקה, שהיום שבו הם נולדו היה היום הכי מתוק בשנה. לשם כך, כל מה שצריך לעשות זה להזמין מארז לבבות ובו מגוון עצום של ממתקים שווים. אין יותר מתוק מזה. 

משלוח מתנה ליום הולדת עם השלמה לחגיגה

עציצים מדליקים, פרחים מרהיבים, שניהם יכולים להיות מתנה מעולה, אבל קבלו רעיון לא פחות חשוב. נניח שארגנתם מסיבה, אולי בהפתעה ואולי לא, ונניח שפתאום שמתם לב ששכחתם לקנות איזה כיבוד מפנק. זו ההזדמנות שלכם לשלב, לצד משלוח המתנה גם השלמה לחגיגה. תוכלו להזמין במקום אחד מארזי פיצוחים, בירות קרות, עוגות מלהיבות, עוגיות תוצרת בית ועוד ועוד. 

בלונים עם מתוקים 

אם חשבתם והבנתם שפרחים פחות מתאים לכם לשלוח, קבלו רעיון שווה אחר, שיגרום למישהו או למישהי נעים וכיף על הלב. בתור משלוח מתנה ליום הולדת תוכלו להזמין שילוב של בלון גדול ומרהיב ביחד עם שוקולדים או פרלינים. בלוני לב עם ממתקי פררו רושה או פרלינים מתוקים או הפתעות אחרות כמו ביצי שוקולד במראה יוקרתי, תענוג לתת ותענוג לקבל.